Biz Kimiz ?Vega Web Tasarım Hakkında

2009 yılında Sistek PC Bilişim Hizmetleri adıyla İstanbul Bayrampaşa semtinde kurulan firmamız zamanla büyüyerek, ünvan ve ofisini değiştirerek Orka Bilişim Hizmetleri adını almış ve İstanbul, Esenyurt’ ta “E-Ticaret Sitesi, Kurumsal Web Sitesi, Özgün Projeler, Mobil Uygulamalar, Seo Optimizasyonu, IT Danışmanlğı” alanında hizmet vermeye başlamıştır.

2018 Yılında Vega Web Tasarım firmasını bünyesine katarak Beylikdüzü, Vera Plaza’da daha profesyonel olarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, sunulan tüm hizmetlerin sonrasında da müşterilerimize aynı kalitede hizmet sunmak ilkesi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Sektörde sahip olduğumuz dürüst, güvenilir ve sorumluluk sahibi imajımızı korumak amacıyla hizmet anlayışımızı olabildiğince esnek tutmaya çalışmaktayız. Çalışanlarımızın mutluluğu, bizlerin mutluluğu ve müşterilerimizin memnuniyetidir. Çalışanlarımızın işlerini yaparken en doğru kararları en doğru zamanda verebileceklerine inanır, sürekli gelişmeyi talep etmelerini, ihtiyaç olan bilgiye ulaşmak için çeşitli kaynakları kullanmalarını, araştırma yapmalarını ve gerçek potansiyellerini ortaya koymalarını bekler ve bu konuda onları desteklemek için sürekli eğitimler veririz.

Çünkü hizmetlerimizin kalitesinin çalışanlarımızın kalitesinin göstergesi olduğunu biliriz. Sektörümüzdeki değişiklikleri ve tüm teknolojik yenilikleri yakından takip eder, çözüme ulaşmak için farklı görüşleri özgürce dile getirir ve yaratıcılığımızı yaptığımız her işe entegre ederiz. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılarken, kaynaklarımızı, bilgi ve birikimimizi sonuna kadar kullanmak ve müşterilerimizi doğru sonuca en kısa sürede ulaştırmak ana hedefimizdir.

Biz Kimiz 1
Web Tasarım 90
Özel Tasarım Web Sitesi 95
E-Ticaret Sitesi 85
Web Hosting 80
SEO Optimizasyonu 89
Kurumsal Mail 95
Adwords Danışmanlığı 90

Ekibimiz

Oğuz OBUT
Oğuz OBUTCEO & Founder
Yusuf ESEN
Yusuf ESENSEO Expert
Kamil ÇAKIR
Kamil ÇAKIRWeb Developer
Erkan ÜNAL
Erkan ÜNALProgrammer
Emin Eroğlu
Emin EroğluE-Commerce Expert
Erkan KILIÇ
Erkan KILIÇGraphic Artist