Web Tasarım

Web Tasarım, Kurumsal Kimliğinizin Dijital Yansımasıdır.

Web tasarım nedir? ve neden önemlidir?

Bilindiği üzere çağımızda artık bir markanız ya da satışını yapmak istediğiniz bir ürünüz varsa bunu tanıtmanın en kolay,en etkili ve en hızlı yolu internette kendinize bir yer edinmekten geçiyor. İnternet artık evimizde, iş yerimizde ve en önemlisi akıllı telefonlar sayesinde sürekli elimizin altında. Bu büyük ve renkli dünyada sizde doğru bir şekilde yerinizi alabilir,markanızı tanıtabilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Bu dünyada yerinizi alabilmek için ilk adımınız doğru bir tasarım ile yaptıracağınız Web Sitesi olmalıdır.

Logo yapınıza uygun, şirketinizin karakterine webe taşıyabilecek tasarımlar için doğru ajanstasınız.

Web Tasarım
Neler Yapıyoruz 1

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret; Teknoloji ve internet geliştikten sonra, günümüzde gelişen konulardan bir tanesi ise alışveriş olmuştur. Alışverişin nasıl geliştiği ile alakalı kısa bilgi verelim. Muhtemelen alışverişin eskiden ve günümüzde kadar nasıl geldiğini çok iyi hatırlarsınız. Dışarıda dükkânlardan ve mağazalardan, hatta bakkallardan ve marketlerden alışveriş yapılıyordu ki hala yapılmaktadır, fakat artık birçok marketler ve markalardan yapacağınız alışverişlerinizi rahatlıkla oturduğunuz yerden yapabilmektesiniz. Bunun nasıl olduğu ile ilgili kısa bilgi verelim. Günümüzde internetin gelişmesiyle beraber e-ticaret adı verilen internet siteleri kurulmaya başlanmıştır. Bu siteler aslında bir mağazanın veya dükkânın şubesi olarak çalışmaktadır. İsterseniz bir tane isterseniz de birden fazla e-ticaret sitesi kurabiliyorsunuz. Bu siteler sayesinde istediğiniz her şeyi satabiliyorsunuz.

SEO Çalışması

Web sitenizin farkedilmesini mi istiyorsunuz? Web Sitesi” bir çok medya aracından daha etkili bir pazarlama argümanıdır. SEO sayesinde google arama motoru ve diğer arama motorlarında ilk sayfada yerinizi alarak farkedilirlik yakalayın. Müşterilerinizin Google arama sonuçlarında ilk sayfada çıkan firmalara daha kurumsal yaklaştığını ve daha profesyonel olduğunuzu düşündüğünü unutmayın. Google seo optimizasyonu sayesinde sizde Vega Web tasarım ailesindeki mutlu ve kazanan müşteriler arasındaki yerinizi almak için hemen bizimle iletişime geçin.

Neler Yapıyoruz 2
Neler Yapıyoruz 3

Kurumsal Mail Hizmeti

Günümüzde web sitelerinin kullanımı yaygınlaştıkça e-posta kullanımı da yaygınlaşmıştır. Özellikle firmalar kendi web siteleri üzerinden kurumsal e-posta kullanmaktadırlar. Hosting firmaları web siteler için sağladıkları barındırma hizmeti yanı sıra bu web sitelerine bağlı olarak kullanılacak mail hosting hizmeti de vermektedir. Genellikle kurumsal firmalar mail hosting hizmeti ile aldıkları e-posta adresleri ile firma içerisindeki bilgi akışı, belge gönderimi amacıyla kullanıldığı gibi firmaya kişiler tarafından iletilmesi istenen dilek, istek, şikayet gibi konular için de kullanılmaktadır. Ayrıca bu hizmet toplu mail gönderimi için kullanılamaz. Bir web siteniz olamadan da mail hosting kullanarak normai hosting ücreti ödemeden sadece bir alan adı satın alarak mail kullanabilirsiniz.

Binlerce Müşteriye Ulaşmak Hayal Değil

Bugüne kadar yüzlerce markalaştırdığımız müşterilerimizin değerli övgülerine güvenerek sizi ailemize katılmaya davet ediyoruz.

İletişime Geçin